MENU
(+90) 533 307 98 93
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Soru & Cevap

*Sitenizden nasıl alışveriş yapabilirim?

Web sitemiz üzerinde beğendiğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra satın al butonuna tıklayarak ilgili satın alma sayfasına yönlendirilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

*Sitenizden alışveriş yapmak güvenli midir?

Evet 3D Secure hizmeti ve İyzico Sanal Pos entegrasyonu sayesinde, site altyapımız üzerinden güvenle ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.  İnternet üzerinden kart ile yapılan ödemelerde, güvenliği sağlamak amacıyla bankalar ve firmalar birlikte çalışarak müşterilerine 3D Secure güvenlik hizmeti sağlıyorlar. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sağlanan özel bir ekran açılır. Alışverişi yapan kart sahibi kişinin cep telefonuna SMS onay kodu gönderilir. Kart sahibi dışında hiç kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan tüm işlemlerde, eğer olumsuz bir durumla karşılaşılırsa banka tüm sorumluluğu üzerine alır. Satıcı firma olarak bizler de hiçbir şekilde kart sahibine ait güvenlik bilgilerine erişmeyiz yada tutmayız.

*Yaptığım alışveriş faturalı mıdır?

Evet. Faturanız satın aldığınız ürün ile beraber gönderilmektedir.

*Alışveriş yaptıktan sonra ürünüm nasıl gönderiliyor?

Anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla demonte şekilde ambalajlı olarak tarafınıza kargolanıyor.

*Ürünlerimizi siz mi kuruyorsunuz?

Ürünlerimiz demonte şekilde gönderildiği için kurulum hizmetimiz bulunmamaktadır. Bunun yanında, ürününüzü, temel parçaları birbirine eklenmiş, vidalama yerleri hazırlanmış, kolay kurulum yapabilmeniz için detaylandırılmış şekilde hazırlıyoruz.

*Siparişi nası takip edebilirim?

Sitemizdeki hesabım bölümünden yada kargo firması entegrasyonumuz sayesinde taşıyıcı firmanın web sitesi üzerinden SMS olarak alacağınız takip numarası ile takip edebilirsiniz.

*Standart değil, isteğime göre ölçülerde ürün yaptırmak istiyorum. Bunu nasıl yaptırabilirim?

Özelleştirilmiş ürün yaptırabilmek için telefon yada whatsapp destek hattımız üzerinden yada iletişim formundan bize ulaşmanız yeterlidir. Size en kısa sürede dönüş yaparak taleplerinizi dinliyor ve sizin için en uygun ürünü hazırlıyoruz.

*Yaptığım alışverişlerde iptal yada iade yapabilir miyim?

Elbette. Yasal süre içerinde ürününüzü iade edebilir yada siparişinizi ödeme süreleri içerisinde istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PVC Polivinil Klorür' ün kısaltmasıdır. Petrol ve tuzdan imal edilen karbon, hidrojen ve klor atomları içeren kimyasal endüstride yüksek değerli bir maddedir.
Doğaldır: Plastikler, organik ürünlerden elde edilirler. Plastik üretiminde kullanılan selüloz, kömür, doğal gaz, tuz ve tabii ki ham petrol gibi maddeler doğal ürünlerdir. Naylon, Teflon, Pet şişe gibi ürünlerden farklıdır.
Sağlam ve Hafiftir: İnşaat, boru, kapı, pencere gibi birçok alanda tercih edilmektedir.
Ateşe Dayanıklıdır: Alev alma sıcaklığı yüksektir, zor tutuşur. Isıyı çekince hemen durur. Ahşap gibi hemen alevlenmez.
Uzun Ömürlüdür: PVC hava şartlarına, kimyasal çürümeye, korozyona, şoka ve aşınmaya dayanıklıdır. O bu nedenle açık havaya maruz ürünlerinde ve birçok farklı uzun ömürlü istenen yerlerde müşterilerin tercih nedenidir.
Ekonomiktir: PVC’nin hafifliği, sağlamlığı ve dizayn esnekliği bir çok uygulamada fiyat avantajı sağlar. Bakım ve boya istemez.
Çevrecidir: Geri dönüştürülebilir bir malzeme olan PVC den üretilen ve kullanım durumu olmayan/kalmayan tüm malzemeler tekrar tekrar yeniden şekillendirilerek mamül haline getirilir. Üretimde düşük enerji gerektirir ve uzun süre kullanılabildiği için, ahşap gibi ağaç kesimine neden olmaz.
Uzun süreli kullanımınız için, en dayanıklı malzemeleri kullanıyoruz ve estetik görünümden de ödün vermiyoruz. Satış ve sonrasında sürekli destek sağlıyoruz ve ürünlerimizi sürekli sizin için geliştiriyoruz.

Whatsapp Destek Hattı

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

whatsapp-logo
Whatsapp Destek Hattı